تهران
201 تا 500 نفر


فرهنگ کاری Fanap Payment


برای رسیدن به اهداف نیاز است که اولویت‌ها شفاف و مشخص برای همه همکاران (که اعضای یک تیم هستند) تبیین شوند. همه ما به نوعی سوار بر کشتی شرکت هستیم و باید در مسیر شرکت حرکت کنیم و همه واحدها از اجرایی و ستادی باید رسیدگی به امور را براساس اولویتها انجام دهند. تعیین اولویت (Priority) و ارائه مداوم اطلاعات از وضعیت (Data) دو رکن اساسی در پیشبرد امور است. بخصوص ارائه مداوم اطلاعات از وضعیت بسیار اهمیت دارد. مشابه جدول امتیازات در مسابقات ورزشی که هریک از بازیکنان به ساده‌ترین روش ممکن، از وضعیت اطلاع پیدا کرده و میزان فاصله تیم با شرایط مطلوب برای همه شفاف و روشن است.تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان نگار، پلاک ۳۸

تیم فناپ پرداخت

شهاب جوانمردی

مدیرعامل مجموعه فناپ

هدف مقدس ما این است که می‌خواهیم برای کشورمان کاری کنیم، می‌خواهیم برای جوانها کاری کنیم، میخواهیم اشتغال ایجاد کنیم، می‌خواهیم سنگی را از جلوی پای مردم کشورمان برداریم و آن‌چیزی است که آدمها را در این کشورپای کار نگه میدارد.

محمد نژاد صداقت

مدیرعامل شرکت فناپ پرداخت

اگر هرکدام از ما در زندگی شخصی یا در سازمان‌مان تمام تمرکز و توجه خود را معطوف به لیست مشخصی از اولویت‌ها کنیم -درست مشابه تمرکزی که در لیزر وجود دارد- گام‌به‌گام و لحظه‌به‌لحظه به اهداف نزدیکتر می‌شویم و سطح رضایت از زندگی و کارمان افزایش پیدا می‌کند.

ایلیا وکیلی

معاونت فنی شرکت فناپ پرداخت

تصمیماتی که می‌گیریم بر کاربران و همکارانمان اثر خواهد گذاشت پس عواقب آن‌ها را به دقت مدنظر خواهیم داشت. ممکن است کاری در حیطه مسئولیت ما نباشد، اما تلاش می‌کنیم تا کمی و فقط کمی بیشتر از شرح وظایف تعریف شده احساس مسئولیت کنیم.


برخی از شرکت‌هایی که از کارلیب برای جذب نیروی متخصص استفاده می‌کنند
digikala jobs alibaba jobs snapp jobs phonepay jobs bamilo jobs irc-group jobs takhfifan jobs arvancloud jobs day insurance jobs bimebazar jobs 780.ir jobs fanap payment jobs reyhoon jobs toolgram jobs quiz of kings jobs ihome.ir jobs cobal jobs kikojas jobs karina jobs hostiran jobs daal jobs faragostar jobs hamyarwp jobs Mahannet jobs ponisha jobs clickyab jobs kheili sabz jobs espard jobs the one jobs pichak jobs bartarinha jobs lahzenegar jobs golrang system jobs farabi jobs Miare jobs jainjas jobs parspack jobs mamanpaz jobs dunro jobs pegahtech jobs virgool jobs ariagostar jobs irtrip jobs mft-niavaran jobs gsm jobs first eurasia ecommerce jobs tod jobs rajman jobs chegovara jobs peeyade jobs noavaran douran jobs congoro jobs lifeweb jobs sana gostar sabz jobs 2exim jobs cashineh jobs