درج آگهی استخدام، موثرتر از همیشه

ثبت آگهی و دریافت رزومه در کارلیب تنها چند دقیقه زمان می‌برد و به لطف تکنولوژی کارلیب، با کیفیت‌ترین رزومه‌ها را دریافت خواهید کرد.

تعدد کارجوها

در دید هزاران کارجوی مرتبط قرار می‌گیرید.

تجربه لذت‌بخش

فرآیند بررسی،‌ تایید و مصاحبه ساده است.

پشتیبانی 24 ساعته

تا استخدام بهترین نیروها، در کنار شما هستیم.
استخدام و کاریابی در سراسر ایران از طریق کارلیب
جذب نیروی هدفمند

یک ابزار برای تمام نیاز‌های استخدامی

آگهی استخدام خود را در کارلیب درج کنید، صدها رزومه مرتبط دریافت کنید و آنها را به ساده‌ترین شکل ممکن مدیریت کنید.
سیستم گزارش‌دهی دقیق آگهی
مدیریت کامل رزومه‌های دریافتی
امکان نگهداری رزومه‌های ارزشمند
فرصت معرفی و تبلیغ برند شما
ثبت آگهی‌ جدید

اولین آگهی را با 50% تخفیف درج کنید.

با درج آگهی استخدام، در سریعترین زمان متخصص خود را استخدام کنید.

سوالات متداول

کارلیب یک پلتفرم تمام و کمال استخدام است که تمام امکانات لازم برای استخدام بهترین نیروها را در اختیار شما میگذارد. بعد از ثبت آگهی استخدام،‌ ده‌ها هزار کارجوی آماده به کار، آگهی شما را خواهند دید و می‌توانند رزومه خود را برای شما ارسال کنند. سپس تیم منابع انسانی شما می‌تواند این رزومه‌ها را بررسی‌ و بعد از تایید، قرار مصاحبه تنظیم کند.

کارلیب ۲ نوع تعرفه برای ثبت آگهی دارد: شما می‌توانید هزینه هر آگهی را به صورت جداگانه پرداخت کنید یا یک اشتراک تهیه کنید و آگهی‌ها را بدون هزینه ثبت کنید. پیشنهاد ما اشتراک کارلیب است چون امکانات بیشتری در اختیار شما میگذارد. اما برای شروع و تست سیستم، می‌توانید یک آگهی با ۵۰٪ تخفیف ثبت نمایید.

با توجه به تعداد مخاطبان بالا،‌ کارلیب می‌تواند صرف‌نظر از حوزه کاری و موقعیت مدنظر شما، گزینه‌های ارزشمندی را به شما پیشنهاد دهد.

شما به گزارش دقیق تمام رزومه‌های دریافتی دسترسی خواهید داشت، می‌توانید وضعیت رزومه‌ها را تعیین کنید، امکان یادداشت‌گذاری برای یک رزومه وجود دارد، می‌توانید به همکاران خود دسترسی‌های مدنظرتان را بدهید، یک مخزن رزومه دارید که برای نگهداری رزومه‌های ارزشمند کاربرد دارد و …

بعد از ثبت‌نام، یک پروفایل شرکتی برای شما ساخته می‌شود. شما می‌توانید تصاویر و اطلاعات مربوط به شرکت خود را در این پروفایل قرار دهید تا کارجوها بتوانند قبل از ارسال رزومه، با مجموعه شما آشنا شوند. لطفاً این پروفایل را با دقت و حساسیت تکمیل کنید، چون یکی از نقاط اصلی تماس کارجوها با شماست.