معرفی به دیگران

با بهترین کانال تلگرام استخدام کشور آشنا شوید.

با بهترین کانال تلگرام استخدام کشور آشنا شوید.

این روزها درباره معایب شبکه‌های اجتماعی زیاد صحبت می‌شود، اما همین فضاهای مجازی به ظاهر مضر، اگر در مسیر مناسبی استفاده شوند، مزایای زیادی می‌توانند داشته باشند. هرچند این شبکه اجتماعی در کشور ما بدون فیلترشکن کار نمی‌کند، اما تقریبا هر کسب‌وکاری یک کانال تلگرام دارد که محصولات و اخبار مربوط به شرکت خود را در آن به اشتراک می‌گذارد.

به عنوان مثال تلگرام در کشور ما یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود که حتی در یافتن شغل هم می‌تواند به افراد کمک کند. پلتفرم‌های استخدام آنلاین در کانال‌های تلگرام استخدام خود به طور مداوم جدیدترین آگهی‌های استخدام و فرصت‌های شغلی جدید را منتشر می‌کنند و شما می‌توانید برای تصدی شغل مورد نظر خود از طریق این کانالها با کارفرمایان ارتباط برقرار کرده و‌ اقدام به ارسال رزومه خود نمایید. در ادامه قصد داریم تا شما را بیشتر با کانال‎های تلگرام استخدام کشور آشنا نموده و یکی از بهترین آنها را به شما معرفی نماییم.

ویژگی‌­ها و مزایای تلگرام و کانال‌های استخدامی آن

یک برنامه پیام‌رسان مناسب برای مخاطب است که توسط بسیاری از افراد برای اهداف تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه به شرکت‌ها فضایی مناسب برای برقراری ارتباط مناسب با مخاطبان می‌دهد. مزیت‌ها و ویژگی‌های تلگرام زیاد است اما سوال اصلی این است که این شبکه اجتماعی چگونه می‌تواند به شما در استخدام شدن کمک کند. تلگرام برای اهداف مختلف قابل تنظیم است.

یکی از اهداف هم می‌تواند ارتباط مناسب بین کارفرمایان و کارجویان از طریق کانال‌های استخدامی باشد. حضور در کانال‌های استخدامی در تلگرام مزایای بسیاری دارد که در ادامه قصد داریم درباره برخی از آنها صحبت کنیم. مهمترین مزایا و ویژگی‌های کانال‌های استخدامی تلگرام را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

1. اطلاع‌رسانی سریع؛

معمولا کارفرماها حوصله و وقت بررسی همه رزومه‌ها را ندارند. به همین دلیل مهم است که از فرصت‌های شغلی در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاع پیدا کنید تا رزومه خود را برای موقعیت شغلی در اولین فرصت ارسال کنید.
اگر زمان معینی از انتشار فرصت شغلی بگذرد، رزومه شما حتی مشاهده هم نخواهد شد و این موضوع یک پیام واضح برای شما دارد: «شما استخدام نخواهید شد.» حضور در کانال‌های استخدامی در تلگرام یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای آگاه شدن از فرصت‌های شغلی می‌باشد.

2. فرصت‌های شغلی فراموش شده؛

حضور در کانال‌های استخدامی می‌تواند فرصت‌های شغلی به شما معرفی کند که فراموش کرده‌اید. زمانیکه در یک رشته تحصیلی مطالعه می‌کنید، سعی می‌کنید شغل‌های مرتبط با رشته را دنبال کنید. با حضور در کانال‌های استخدامی تلگرام مهارت‌های شغلی دیگری که دارید هم به شما یادآوری می‌شود.
به عنوان مثال شما از نوجوانی به عکاسی علاقمند بوده‌اید اما هیچ وقت به عنوان شغل به آن نگاه نمی‌کردید. با دیدن فرصت شغلی عکاسی متوجه می‌شوید که مهارت‌های لازم و خواسته شده برای موقعیت شغلی را دارا می‌باشید.

3. دیدن فرصت‌های شغلی خاص؛

در کانال‌های استخدامی تلگرام فرصت‌های شغلی مختلف در کانال معرفی می‌شود. برای برخی افراد این موضوع ناراحت‌کننده است. آنها دوست دارند که فقط فرصت‌های شغلی یک حوزه خاص را دنبال کنند و وقت زیادی را از دست ندهند. قابلیت جستجوی کانال‌های استخدامی این امکان را به شما می‌دهد تا کلیدواژه خاص خود را جستجو کنید و فقط فرصت‌های شغلی مرتبط را پیگیری کنید.

4. دسترسی راحت به فرصت شغلی و اطلاعات مرتبط؛

فرصت‌های شغلی کانال‌های استخدامی تلگرام خیلی راحت با یک لینک به سایت اصلی پیوند دارد. برخی از کانال‌های استخدامی لینک‌های مرتبط دیگری که اطلاعات بیشتری درباره فرصت شغلی ارائه می‌دهد را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهند. مطمئنا داشتن اطلاعاتی در مورد چگونگی نگارش رزومه یا روش انجام یک مصاحبه موفق به شما در دستیابی به یک شغل کمک می‌کند.

شما خیلی راحت می‌توانید در کانال‌های استخدامی تلگرام حضور داشته باشید و از فرصت‌های شغلی آن استفاده کنید. اما شاید حضور در هر کانال استخدامی هم مفید نباشد. بنابراین مهم است که در چه کانال تلگرام استخدامی حضور داشته باشید.

با کانال تلگرام کارلیب؛ شغلی دلخواه خود را داشته باشید.

کانال تلگرام کارلیب، کانال کاریابی معتبری است که به عنوان پل ارتباطی بین کارفرمایان و کارجویان یا متقاضیان شغل، عمل می‌­کند. این کانال تلگرام استخدام مزایای بسیاری برای کاربران خود به همراه دارد که آن را از سایر کانال‌های تلگرامی مشابه متمایز می‌کند. مهمترین ویژگی‌ها و مزایای این مجموعه را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

رابط کاربری ساده؛

هیچ مخاطبی به یک محیط شلوغ و نامرتب علاقه ندارد. کارلیب در این زمینه سعی کرده است تا رابط کاربری مناسبی برای مخاطبان خود به وجود بیاورد، به شکلی که کاربر ارتباط خوبی با کانال و محتواهای آن برقرار می‌کند.

عدم وجود پیام اسپم و تبلیغات؛

برخی کانال‌های استخدامی، پیام‌های تبلیغاتی و تبادلاتی زیادی را در کانال خود منتشر می‌کنند که برای مخاطبان آزاردهنده است. در کانال تلگرام کارلیب به هیچ عنوان پیام‌های تبلیغاتی و اسپم و غیرمرتبط با موضوع استخدام ارسال نمی‌شود.

ارائه اطلاعات مناسب در زمینه استخدام؛

کارلیب علاوه بر معرفی فرصت شغلی، اطلاعات مناسب مرتبط با شغل را در اختیار مخاطبان قرار میدهد. مخاطبان می‌توانند با استفاده از لینک‌های موجود همراه با فرصت شغلی آگاهی بهتری نسبت شغل مورد نظر پیدا کنند و مهارت‌ها و شرایط خود را دقیق‌تر بررسی کنند.

پشتیبانی 24 ساعته؛

کانال تلگرام کارلیب پشتیبانی 24 ساعته دارد. در صورت داشتن سوال و یا بروز هرگونه مشکل پشتیبان کانال پاسخگوی شما خواهد بود. کارجویان می‌توانند برای رفع ابهامات و سوالات خود در هر زمانی که دوست دارند با پشتیبان کانال ارتباط برقرار کنند.

ارتباط با پشتیبانی کارلیب از طریق آیدی تلگرام @karlib_support امکان‌پذیر خواهد بود.

درج جدیدترین آگهی‌های استخدام؛

در کانال تلگرام کارلیب به صورت روزانه جدیدترین آگهی‌های استخدام منتشر و به اطلاع کارجویان می‌رسد. این آگهی‌ها به صورت دسته بندی شده و منظم و با قابلیت سرچ با هشتک، به صورت روزانه و در زمان مناسب منتشر می‌شوند.

کارفرمایان، پس از درج آگهی استخدام خود در وبسایت کارلیب به آدرس karlib.com، از امکان انتشار آگهی خود در شبکه‌های اجتماعی کارلیب نیز بهره‌مند می‌شوند.

در مسیر صحیح گام بردارید...

کارلیب نه تنها فرصت‌های شغلی مناسبی را به کارجویان معرفی می‌کند، بلکه برای استخدام نیروی کار در کسب و کار‌ها نیز بستری مناسب را فراهم کرده است تا کارفرمایان بتوانند درسریع‌ترین زمان ممکن، نیروی کار حرفه‌ای مورد نیاز خود را یافته و استخدام کنند.

هرچند روش‌های مختلفی برای ارتباط بین کارفرما و کارجو وجود دارد، ولی کارلیب به دنبال ایجاد بهترین و موثرترین راه ارتباطی بین کارفرما و کارجو در کانال تلگرام و پلتفرم خود به عنوان راه ارتباطی عمل می‌کند. همچنین کارلیب به طور دائم محتواهای آموزشی وبسایت خود را به روزرسانی می‌کند و این امکان را برای کاربران فراهم می‌سازد تا اطلاعات کاریابی و استخدامی مفیدی کسب کنند.

پس چه کارفرما باشید و چه کارجو، نیاز به نیروی کار حرفه‌ای داشته باشید و یا خواستار شغلی مرتبط با مهارت خود باشید، در کارلیب به نیاز شما پاسخ داده خواهد شد. کافیست به وبسایت کارلیب مراجعه نمایید و از امکانات و خدمات این پلتفرم کاریابی آنلاین استفاده نمایید.

 

فاطمه ولی محمدی
بدون دیدگاه
بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!